Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
46 postów 1049 komentarzy

Moherowa Polska "B"/antykomintern

WandalVeni - kto jest kim?

Pomysł na poprawę gospodarki

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

zostawmy przeszłość, niech się broni sama... handlując na bazarze przetworami ze szczawiu i mirabelek - o ile ich armia HGW nie zgarnie i nie wlepi mandatu - czyli potwór, którego sami stworzyli.

Wiem, że jest to droga przez ciernie, ale jakby obecnemu rządowi udało się trochę uszczknąć UBckiego koryta, zaskarbili by sobie mój szacunek jako potencjalnego wyborcy. Mniej polityki zagranicznej więcej rozliczeń wewnątrz kraju.

To głównie post - UBeckie tuby propagandowe rozsiewają demagogię że nie stać nas na 500+ ..a po co mamy jako podatnicy utrzymywać tych capów - zabrać im profity i dać rodzinom na wychowanie dzieci, sprawa jest tak prosta że nie trzeba nawet dogłębnych analiz agencji finansowych.

 

do napisania tego zmotywowało mnie zmknięcie w lochu mojego poprzedniego postu na temat

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @ Autor
  "Mniej polityki zagranicznej więcej rozliczeń wewnątrz kraju."

  Ma Pan może na myśli lustrację? Taką porządną? Tzn polityków, sędziów, funkcjonariuszy, dziennikarzy, duchownych, lekarzy (koncerny) itd?

  Moim zdaniem bez takiej lustracji w Polsce nic nie uda się zmienić na lepsze.
  Tylko jak zrobić taką lustrację przy tak ogromnym ciśnieniu geopolitycznym (Polska jest między najważniejszą częścią rimlandu i heartlandem) to kompletnie nie wiem. Może wybór Trumpa coś ułatwi. Nie wiem.

  Ukłony i 5*
 • @Jasiek 12:02:53
  no to by było coś, zresztą jest coraz ciekawiej w całej Europie i na świecie, jeśli chodzi o Trumpa to nie ufam mu ale w tej kwestii może nie będzie bruździł, w Austrii było blisko, teraz będzie ciekawie we Francji, Niemczech, taka tendencja też jest w UK, no i oczywiście HU - ogólnie coraz większe notowania ma głos Narodu a to rośnie wprost proporcjonalnie i wręcz wykładniczo do ilości 'zamachów dżihadystycznych' niestety siłą rzeczy ten ruch jest coraz bardziej infiltrowany ale i na to musi się znaleźć metoda, patrzę pełen optymizmu
  Pozdrawiam
 • @
  To mówisz pan że deficyt kraju spowodowany jest "UB-eckimi" przywilejami? Zasadniczo zgadzam się z poglądem Korwina Mike iż prawo polskie powinno zabraniać sporządzania ujemnego budżetu państwa.
  Za post pała.
 • @Stara Baba 14:31:09
  kto jeszcze daje pałę, bo robię listę UBckich beneficjentów
  Kórwin też jest w waszej paczce UB, SD
 • Dzieci wyjadą do Anglii i może coś przyśla na Święta
  A na nas popracują banderopsychole wychowane na kredycie Dudy.
 • @telewidzacy 15:02:46
  wyjadą, albo i nie ale przynajmniej postkomuna się wypleni
 • @WandalVeni 14:38:49 kto jeszcze daje pałę, bo robię listę UBckich beneficjentów Kórwin też jest w waszej paczce UB, SD"
  -Oj, tutaj to będzie to długa lista. -Przygotowałeś dosyć papieru? -Odemnie 5*!
 • P.S.
  -Nie zapomnij wpisać tych z "ludowego" wojska, bo oni byli (i są) jeszcze ważniejsi i groźniejsi od ubowców! _SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Moher 15:56:45
  spokojnie mam 4GB na pendrive, chociaż.. może nie wystarczy taka ich siła, yy tzn.. kupa raczej
  Pozdrawiam.
 • @WandalVeni 20:17:32
  Hmmmm.... a nie trzymasz tego w "chmurze"? Teraz to wszyscy w obłokach brylują. :-)
 • @Stara Baba 00:27:25
  hmmmm. :]]]]]] ....najlepiej wszystkich aparatczyków posłać niędzy chmury tylko sądząc po tym jaka jest ich kupa powstał by nie lada smog ...xDxDDD

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej