Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
46 postów 1049 komentarzy

Moherowa Polska "B"/antykomintern

WandalVeni - kto jest kim?

Przyczyna blogerskich UBckich represji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

zostałem rozklikany i nałożono na mnie embargo

nie żalę się, bo wiem że wielu porządnych ludzi spotkał podobny los ;]

a więc

chodzi o ten wpis i mój komentarz pod nim ;]

http://jeznach.neon24.pl/post/109655,chamstwo-nad-trumna

od tej pory muszę czytać bełkotliwe nagłówki tego tawariszcza bez możliwości ocen i komentarzy, aż w końcu pałka zomowska jegomościa TW filip się przegięła

nie mam prawie nic do PRLowskich aparatczyków którzy we wstydzie zamilkli i odzywają się gdy się pozwala im mówić, ale co innego taki wstrętny aparatczyk ma jeszcze czelność ujadać i NAS UCISZAĆ... hmm..brak cenzuralnych słów

jak się popełnia "błędy młodości" to się za nie pokutuje a nie wyskakuje z mordą od ucha do ucha

KOMENTARZE

 • O źida przyjaciołach Opary, w koincydencji z sytuacją Krystyny Trzcińskiej
  Też zauważyłam że źida Jeznach na NEon24.pl - jest pod ochroną, nie koniecznie Opary. Załóżmy chwilowo, że Jeznach tą ochronę uzyskuje nie dzięki Oparze, a tylko przy biernej postawie Opary.

  Powstaje pytanie: czy Opara się ocknie (zauważy niebezpieczeństwo dopiero wtedy, gdy Jeznach (masonki) przejmą (gwizdną) mu portal NEon24.pl?

  Skąd to wiem? Powiedzmy że z doświadczenia. W internecie można znaleźć wypowiedź Opary, że z chwilą utraty rzekomo dużych pieniędzy, jakie w jakimś czasie posiadał, utracił również licznych "źida przyjaciół?", którzy wcześnie, wprost się tłoczyli wokół Niego. Ale Opara jeszcze nie wszystko stracił, jeszcze coś posiada - np. rzekomo NEon24.pl. Dlatego ma jeszcze paru "źida przyjaciół", np Jeznacha i innych.

  Historia Opary, koreluje z moją historią.
  W jakimś momencie, niespodziewanie dla mnie, w moim otoczeniu pojawiła się koleżanka z podstawówki źidówka, wraz ze swoimi dwiema siostrami. Spotykałyśmy się, zapraszały mnie, ja też je zapraszałam. Na Twitterze ktoś napisał w znaczeniu, że nie lubię żydów. Odpisałam, że mam koleżankę żydówkę, która do mnie dzwoni, pamięta przy tym o złożeniu mi życzeń z różnych okazji, a więc przeczy to twitterowej informacji. Ktoś z żydowskich trolli na Twitterze w odpowiedzi napisał/a ogólnie: "Ona (czyli ja) jeszcze musi coś mieć, skoro tak się jej trzymają".
  Sama o tym też wiedziałam - intuicyjnie. Źida koleżanka mówiła mi znienacka, bez powodu że: "jej dom jest moim domem". Że "zawsze mogę do niej przyjeżdżać". Byłam pewna, że źida koleżanka coś kombinuje. Myślałam że to w związku z faktem, że zaprosiłam ją do mego domu letniego którego zapragnęła jako źidówka. Ale źida koleżanka chciała chciała więcej. Chciała zmiany ról. Zaistniała sytuacja "źida i goj" w świetle żydowskich Kahałów. Widziałam że źida "koleżanka" i jej dwie siostry, już w myślach się wpasowują do mego domu letniego. W ich myślach i zapewne podjętych działaniach - mój dom letni, jest już ich. Źida koleżanka zaczęła mnie wypytywać, jaką jeszcze mam rodzinę. Ciągnęła dalej głośno swoje marzenia: "a gdyby moją sytuację jeszcze przedłużyć w czasie i mojej żyjącej jeszcze rodzinie, zrobić to samo co mi", to - mój dom letni przeszedł by w źidowskie łapska. A skoro ona (źidówka) mnie zna i była w moim domu letnim (Kahał), to mój dom letni mógłby przejąć Kahał, a tym samym z pomocą Kahał, ona - źida koleżanka, by ten mój dom letni przejęła. Nawet jej najstarsza siostra przez telefon przekazywała mi informację: "chcą żeby zwróciła", co w uzupełnieniu znaczyło, że Kahał chce, żebym zwróciła mój dom letni. To jakaś źida choroba!! Była też sytuacja kiedy nagle źida koleżanka zaczęła mi opowiadać, że sprzedaje swoje mieszkanie. Spytałam dlaczego? A bo chcę mieszkać na parterze. Patrzyła, co ja na to? Jednak źida koleżanka nie sprzedała swego mieszkania. temat znikł. Innymi słowy źida koleżanka kombinowała.

  Jeszcze jedna sytuacja. W moim domu letnim źida koleżanka zobaczyła moje zdjęcie z rodzicami, kiedy byłam w wieku 3 lat (czyli w 1955 r). Nagle wyrwało się jej mówiąc: "chciałabym mieć to zdjęcie". Powstaje pytanie: po co źida koleżance moje zdjęcie z moimi rodzicami, zrobione przed domem rodzinnym mojej mamy? Czy źida koleżanka przymierzała się zostać moją matrioszką, wejść w moją skórkę

  Powyżej, bardzo oględnie, udowodniłam istnienie koincydencji między sytuacją Opary z jego źida przyjaciółmi i mojej sytuacji z źida koleżankami.

  Dopóki Opara jeszcze coś ma, np. portal NEon24.pl, dotąd źidki go sobie nie odpuszczą na NEon24.pl, dopóki mu jego nie gwizdną! Zapewne, Opara o tym dobrze wie?
 • @Krystyna Trzcińska 15:57:31
  dziękuję za wpis
  to powinny czytać dzieci w szkole jako obowiązkową lekturę pt "żywot pospolitego aparatczyka na przykładzie TW Filipa"
  gdzież to on nie był, nawet w seminarium, później 'kariera' w UB(SB), a teraz... zawsze na wierzchu, jak nie powiem co...
  aparatczyk musi być wszędobylski bo taka jego rola stąd jego obecność na neon24.pl, gdzie opisuje relacje z safari, wyprawę w Himalaje, wkleja skądinąd dobre teksty np. xportal który znam od początku jego istnienia wszystko tylko po to by promować Jaruzela-margolina, do którego własna rodzina się nie przyznaje i przy okazji lansuje się jako ktoś więcej wartościowy niż prlowska popierdółka, krytykuje żydów
  ortodoksyjnych i myśli że nas nabierze że "nie jest syjonistą"
  pozdrawiam serdecznie
  Wesołych Świąt
 • @WandalVeni 19:36:15
  potrafi nawet 'bronić PiS', 'bronić kościół' kiedy mu pasuje, jak mu mówisz że bełkocze jak najęty (słowo kluczowe) to dyskredytuje rozówcę
  lecz my świadomi Polacy wiemy co się wyrabia..
  to jest właśnie kwintesencja UBckiej logiki być 'za a nawet przeciw', 'są plusy dodatnie i plusy ujemne', która wywodzi się prosto z talmudu i od kabały
 • @Krystyna Trzcińska 15:57:31
  odnośnie tej historii z koleżanką to znam kilka podobnych historii.
  historie mrożące krew w żyłach..
  ...Wchowałem się w Warszawie
  ..żyję w 'HGWałsze'
 • @WandalVeni 20:00:20 -Witam !
  43 przybyszem byłem, a nie przygarnęliście mnie; nagi - a nie odzialiście mnie; chory i w więzieniu, a nie odwiedziliście mnie". 44 Wtedy i ci odezwą się do Niego, mówiąc: "Panie, kiedy widzieliśmy Ciebie głodnego, lub spragnionego, lub jako przybysza, lub nagiego, lub chorego, lub w więzieniu, i nie usłużyliśmy Ci?" 45 Na to odpowie im: "Oświadczam wam, że ile razy nie zrobiliście czegoś dla jednego z tych najlichszych, to właśnie dla mnie nie zrobiliście". 46 I ci odejdą do wiecznej kaźni, a sprawiedliwi do wiecznego życia".Mt 25,31-46 . -Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Moher 03:58:15
  :))) Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Repsol 04:14:17-Dzięki!
  -Wzajemnie. Oraz zdrowia i szczęścia w Nowym Roku. -Całe szczęście, że komuchom w Polsce została już tylko możliwość wsadzania ludzi do wirtualnego więzienia. -Po latach usankcjonowanego bezprawia musi ich jednak bardzo boleć, że pozostała im tylko taka namiastka. -Chętnie znów dobraliby się ludziom do skóry, a tu perspektywy w Polsce na to coraz marniejsze .- -:)))
 • @Katana 12:50:43 Katana, to zakuty łeb?
  "Jeśliby ktoś mówił: Miłuję Boga (potencjalnych emerytów, rencistów, biedne dzieci itp.), a brata swego nienawidził (pana Jeznacha), jest kłamcą, albowiem kto nie miłuje brata swego, którego widzi, nie może miłować Boga, którego nie widzi.
  Najważniejsza osoba to ta, z którą jesteśmy TU I TERAZ".

  Po pierwsze Jeznacha, nigdy nie można nazywać panem. Jeznach jest żydem, a żyd to przecież nie pan!!! Panami są tylko LACHY, czyli PO-LACHY. A Jeznach jest z plemienia żydów, przez STWÓRCĘ nie przewidzianych do życia na tej planecie Ziemia!! Coś źle zrozumiałam? Może jakiś źida zwolennik Jeznacha, przeprowadzi tutaj jakiś przeciwdowód?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej